1995 yılında , gipür, fisto üretimine başlayan firmamız yenilikçi ve fark yaratma özelliği ile özel tasarımlar yaparak iç çamaşırı, gecelik, ev tekstili ve perde üretiminde hak ettiği yere ulaşabilmek için çalışmalarını sürdürmektedir.Firmamız, müşteri taleplerine hızlı cevap verebilmeyi ve daima talebe uygun kaliteli üretimi zamanında gerçekleştirmeyi hedeflemiştir. Mevcut makine parkı ve desen tasarımı ile müşteri taleplerine cevap vermektedir.

Bununla birlikte ürün çeşitliliğini ve kalitesini arttırarak yurt içi ve yurt dışı pazarlarda hak ettiği yere ilerlemektedir… Bu gelişmeler doğrultusunda firmamız üretim fonksiyonunda olduğu kadar pazarlama, satış ve tasarım konularında gerekli büyümesini hızla sürdürmektedir. Firmamız ayrıca ihracat konusunda yapılanmasını tamamlamış ve başta Avrupa olmak üzere dünyanın birçok bölgesinde ürün kalitesini kanıtlamıştır.

Geleneksel bilgi birikimimizi 1995 yılında son teknoloji saurer marka Brode makinaları ile birleştirerek sektöre hızlı bir giriş yapan firmamız üstün kaliteli üretim prensibi ile ev tekstili ve giyim alanlarında modaya yön vermektedir.

Bizi Arayın
+90 224 371 06 06
Adres
Gürsu Org.San Bölg.Yeni Doğan OSB mh. Hatice Muazzez Kutlay Cd. No:16 Gürsu / Bursa
Email
info@gurkanbrode.com.tr